تاجیکستان

خرید سیم کارت در تاجیکستان

اطلاعات و راهنمای کامل درباره خرید سیم کارت در تاجیکستان

خرید سیم کارت در تاجیکستان

تاجیکستان بعنوان یکی از کشورهایی در بین ایرانیان شناخته شده است و هر ساله میزبان تعدادی از مسافران، توریست ها و گردشگرانی است که برای گذراندن تعطیلات خود به تاجیکستان سفر می کنند و نهایت لذت را از حضورشان در این کشور می برند.
هر فرد در حین سفر خارجی خود برای جلوگیری از بوجود آمدن رومینگ بین المللی که تعرفه های قیمتی بالایی درصورت استفاده بر روز خط تلفن همراه ایرانی به وجود می آورد ترجیح می دهند در مدت زمانی که در سفر هستند سیم کارت مختص به اپراتورهای کشور مقصد سفرشان را بعد از رسیدن تهیه نمایند تا تعرفه های پرداختی برای استفاده از تماس ها و وای فای کمتر از رومینگ بین المللی شود
تاجیکستان نیز جزو همین کشورها می باشد که ایرانیان زمانی که به آنجا سفر می کنند سیم کارت متعلق به یکی از معتبرترین اپراتورهای آن را تهیه کرده و از آن استفاده می کنند تا در زمان برگشت هزینه بالایی بر روی خط تلفن همراه ایرانی خود را مجبور به پرداخت نشوند.

هر فرد در زمان رسیدن به تاجیکستان و در فرودگاه بین المللی این کشور می تواند با مراجعه به غرفه های اپراتورهای معتبر این کشور سیم کارت خود را با ارائه مدراک مورد نیاز خریداری نمایند و همچنین می توانند ابتدا به هتل محل اقامت خود در تاجیکستان رفته و بعد از استراحت به یکی از مراکز اپراتورهای این کشور به صورت ضوری مراجعه نمایند و سیم کارت مد نظر خود را تهیه نمایند.

کشور تاجیکستان قابل ذکر است که دارای چندین اپراتور معتبر و شناخته شده می باشد که می توانید سیم کارت خود را از آنها تهیه نمایید و این اپراتورهای عبارتند از:

بابیلون موبایل Babilon-Mobile

یکی از اپراتورهای سیار ساخته شده در کشور تاجیکستان میباشد در سطح استاندارد هایی به کیفیت بالا به مردم خدمات رسانی به انجام می رساند.
این شرکت خدمات رسانی خود را از سال 2003 میلادی به بعد آغاز نموده است.

بی لاین Beeline

بی لاین Beeline
بی لاین Beeline

یکی از شناخته شده ترین اپراتورهای جهان می باشد که در کشور های بسیاری شعبه دارد که یکی از کشورها تاجیکستان میباشد.
این شرکت از سال 2008 میلادی به بعد شعب خود در بسیاری از کشورها افتتاح نموده و ارائه کننده سیم کارت هایی با بهترین استاندارد ها و خدمات رسانی ها میباشد.

مگافون MegaFon

مگافون MegaFon
مگافون MegaFon

این شرکت در کشور تاجیکستان به عنوان اولین اپراتور با قابلیت های جدید دیجیتال شناخته شده وخدمات به روز با استاندارد های بالایی را به مراجعین ارائه می دهد.
مگافون تاجیکستان در سال 2001 در این کشور تاسیس شد و امروزه در تمامی مناطق این کشور خدمات بالایی را ارائه می دهد.

تی سل Tcell

تی سل Tcell
تی سل Tcell

تی سل بعنوان یکی از شناخته شده ترین و معتبرترین اپراتورها در تاجیکستان شناخته شده می باشد.
این اپراتور و شرکت خدمات تلفنی و اینترنت موبایل با سطح کیفیت بالایی را به همه ارائه می دهد.

تی کی موبایل TK Mobile

تی کی موبایل TK Mobile
تی کی موبایل TK Mobile

یکی دیگر از اپراتورهایی که در این کشور می توانید از آن استفاده نمایید تی کی موبایل می باشد.
این مجموعه و شرکت نیز همانند دیگر اپراتورها بهترین خدمات را با استاندراد های بین المللی ارائه می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا